Zadzwoń do nas
510 539 931

O nas

Dom Przyjęć AMRESTIS z wielką przyjemnością zorganizuje dla Państwa wspaniałą imprezę okolicznościową dbając o każdy jej szczegół. Zdobyte doświadczenie, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, miła i fachowa obsługa pozwolą na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających gości, a tym samym jest gwarancją miłej atmosfery oraz niezapomnianych wrażeń.

Przestronna, elegancko urządzona i klimatyzowana sala jest idealnym miejscem do organizacji przyjęć weselnych jak również mniejszych imprez okolicznościowych takich jak komunie, chrzciny, roczki, urodziny i wiele innych.

Dla zaspokojenia podniebienia gości oferujemy przepyszne potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, a menu dostosujemy zgodnie z Państwa wymaganiami i preferencjami.

Lokal AMRESTIS łączy zalety miejsca spokojnego, a jednocześnie pozostającego w bardzo bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta Jastrzębie-Zdrój, w sąsiedztwie z Ośrodkiem Szkolenia BIAŁECKI oraz Elektrociepłowni Moszczenica. Teren jest w pełni ogrodzony, stąd nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo swoich pociech.

Do dyspozycji gości pozostaje również duży ogród, plac zabaw dla dzieci, w skład którego wchodzi dmuchana zjeżdżalnia, z której dzieci mogą korzystać bezpłatnie i bez ograniczeń oraz w okresie letnim taras z ogródkiem.

Zapewniamy również transport gości wygodnym ośmioosobowym busem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.